גלנליווט פאונדרס ריזרב +2 כוסות במארז 700 מ״ל

XO25PS24PQ
 • 139.90
  מחיר לאחר לייק: 129.00 (8% הנחה)
 • מחיר חבר מועדון:
  0
 • אפשרויות:
אזל המלאי
מהדורת מתנה לימיטד-אדישן המכילה את הסינגל מאלט האהוב גלנליווט Founders Reserve ו-2 כוסות ויסקי ממותגות ומהודרות. גלנליווט פאונדרס ריזרב נוצר כמחווה למייסד מזקקת גלנליווט הסקוטית, ג'ורג' סמית'. זוהי המהדורה החדשה של בית גלנליווט, שהושקה בסוף 2014 ונועדה להחליף את הגלנליווט 12 שנה בשווקים רבים ולהרחיב את מגוון הוויסקי הצעירים יותר של המותג. מחיר מעולה לויסקי מעולה!

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן האספקה למשלוח באילת הינו עד שעה אחת בלבד מרגע אישור ההזמנה, קיימת אפשרות לאיסוף עצמי בסניף יאן משקאות הראשי ברחוב הבורסקאי 41 א.תעשייה החדש אילת.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  זיכוי כספי והחזרות יינתן עד- 14 ימי עסקים (בקניית כמות לאירוע עד 30 ימי עסקים) על כל מוצרי האלכוהול והאביזרים הנלווים הזמינים באתר מלבד מחלקת יין וטבק, וזאת כל עוד המוצר נמצא שלם ללא פגם ובאריזתו המקורית.
מהדורת מתנה המכילה את הסינגל מאלט האהוב גלנליווט Founders Reserve ו-2 כוסות ויסקי ממותגות ומהודרות. גלנליווט פאונדרס ריזרב נוצר כמחווה למייסד מזקקת גלנליווט הסקוטית, ג'ורג' סמית'. זוהי המהדורה החדשה של בית גלנליווט, שהושקה בסוף 2014 ונועדה להחליף את הגלנליווט 12 שנה בשווקים רבים ולהרחיב את מגוון הוויסקי הצעירים יותר של המותג. מחיר מעולה לויסקי מעולה!
x

#{title}

#{text}

#{price}